Dane teleadresowe

F.U.H. EKO-TOP Sp. z o.o..
ul. Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Tel. +48 17 7735560
Tel. +48 17 7735570
Fax +48 17 7735561

Email: sekretariat@eko-top.pl
Internet www.eko-top.pl

Sekretariat
tel.  +48 17 773 55 70
fax +48 17 773 55 61
Email: sekretariat@eko-top.pl

Księgowość
tel.  +48 17 773 55 71

Dział Handlowy

Zamówienia Publiczne
Tel. +48 17 773 55 67
Kom. +48 602 484 063
Email: zamowieniapubliczne@eko-top.pl

Odpady medyczne i weterynaryjne
Kom. +48 606 122 156
lub +48 602 484 063 oraz 662 010 262

Odpady przemysłowe
Kom. +48 604 955 000 oraz +48 604 966 000
lub +48 668 859 341 oraz +48 784 653 552
Email: odpady@eko-top.pl

Dział Logistyki
Tel. +48 17 773 55 62
Kom. +48 602 484 086
Email: transport@eko-top.pl

Dział Techniczny
Instalacja
Tel. +48 17 773 55 65
Kom. +48 606 781 082
Email: instalacja@eko-top.pl

Magazyn
Kom . +48 608 550 606
Email: magazyn@eko-top.pl

Oddziały zamiejscowe

Warszawa
Kom . +48 602 484 039
Email: warszawa@eko-top.pl

Opole
Kom . +48 668 424 809
Email: opole@eko-top.pl

 

Wydawca. Informacje na temat ochrony danych: Nota prawna

Firma Usługowo-Handlowa EKO-TOP Sp. z o.o.
ul. Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Uprawnienia do reprezentowania:
Zarząd:
Paweł Gunciarz

Krajowy Rejestr Sądowy
Sąd Rejonowy Rzeszów XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Konto: BRE Bank S.A  14 1140 1225 0000 5600 9200 1001
Nr KRS 0000050621
NIP PL 8131021314
REGON 690343725
kapitał zakładowy: 6 257 000,00 PLN

Wydrukuj
  • Unikatowe rozwiązanie w sposobie gromadzenia odpadów medycznych
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu realizacji usługi bezpłatnego testowania pojemników na odpady
    *- dotyczy województw: śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie, mazowieckie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie